Czy znasz żonę bezkompromisowego podróżnika?

2024-07-10 08:30:51(ost. akt: 2024-07-10 02:27:29)

Autor zdjęcia: zrzut ekranu/ youtube

Wyjechali z Polski, ale o niej też było głośno! Dzieli ich 17 lat różnicy, ale łączą poglądy. Są małżeństwem od ponad dekady.
O tym, że Wojciech Cejrowski był związany z Beatą Pawlikowską, wie już chyba każdy. Jednak niewielu zna jego obecną żonę, Joannę Najfeld. Wyjechali wiele lat wcześniej, ale o niej też było głośno! Dzieli ich 17 lat różnicy, ale łączą poglądy. Są małżeństwem od ponad dekady.


Małżeństwo z Wojciechem Cejrowskim


Wojciech Cejrowski, bezkompromisowy podróżnik o kontrowersyjnych poglądach, konsekwentnie unikał dzielenia się szczegółami swojego życia prywatnego z mediami. Wielu nawet nie wie, z kim jest obecnie związany. W rzeczywistości, od lat jest mężem Joanny Najfeld, publicystki i działaczki katolickiej, młodszej od niego o 17 lat.

Związek z Beatą Pawlikowską


Cejrowski był w przeszłości związany z Beatą Pawlikowską. Wzięli ślub kościelny w 1994 roku, jednak nie rejestrowali małżeństwa w urzędzie stanu cywilnego. Dwa lata później Wojciech deklarował już, że jest kawalerem, a w 2004 roku Beata przyznała, że ich ślub kościelny został unieważniony. Sama wspominała w rozmowie z "Faktem", że jest mu wdzięczna za rozstanie, bo dzięki temu mogła poznać i zrozumieć siebie.

Kim jest Joanna Najfeld?


Joanna Najfeld jest publicystką i działaczką katolicką. Medium "Polska The Times" donosiło, że zawarli związek małżeński pod koniec kwietnia 2010 roku w Pelplinie. Według publicznie dostępnego rejestru ślubów amerykańskiego stanu Teksas, para powiedziała sobie "tak" również 23 września 2011 roku w Dallas.

W 2007 roku para pokazała się razem na gali Grand Press, jednak w kolejnych latach unikali wspólnych wystąpień publicznych. Joanna Najfeld, za czasów swojej medialnej aktywności, mocno stawała w obronie katolickiej moralności i pojawiała się nawet w telewizji przy okazji dyskusji na tematy światopoglądowe. Wystąpiła między innymi w jednym z odcinków programu "Teraz my".

Działalność i poglądy Joanny Najfeld


Najfeld reprezentowała konserwatywny ruch pro-life i słynęła z bezkompromisowych wypowiedzi na temat aborcji oraz praw osób LGBT. Procesowała się z posłanką Nowej Lewicy Wandą Nowicką, a także była współorganizatorką warszawskiego Marszu dla Życia i Rodziny. Wydała książkę razem z Tomaszem Terlikowskim.

Wydaje się, że poglądy jej i Cejrowskiego mają wiele punktów wspólnych, co może być fundamentem ich długoletniego związku. Choć oboje unikali światła reflektorów w kontekście prywatnego życia, wspólne wartości i przekonania bez wątpienia zacieśniły ich relację.


źródło: pudelek.pl


bm