„Na dobre i na złe” na okrągło. TVP startuje z kanałem streamingowym poświęconym serialowi

2025-04-12 10:31:05(ost. akt: 2025-04-12 10:31:53)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Pixabay

„Na dobre i na złe” już od ponad 25 lat towarzyszy widzom TVP2. Jest to drugi po „Klanie” najdłużej emitowany bez przerwy serial w Polsce. Zważywszy na jego popularność, 14 kwietnia na TVP VOD ruszy kanał, na którym będzie można oglądać tę produkcję przez całą dobę.
Zgodnie z oficjalną zapowiedzią, kanał będzie zawierał wyłącznie treści poświęcone perypetiom personelu i pacjentów szpitala w Leśnej Górze. By uatrakcyjnić jego ramówkę, historie bohaterów zostaną zaprezentowane w osobnych blokach tematycznych i chronologicznych.

W porannej ramówce znajdą się odcinki lżejsze i obyczajowe, koncentrujące się na relacjach między bohaterami, ukazujące ich osobiste rozterki, a także pojawiające się w produkcji wątki romantyczne. Moduły popołudniowe i wieczorne będą obfitowały w dylematy moralne oraz trudne wybory głównych postaci, zachęcając do refleksji. Z kolei na weekendy zaplanowano emocjonujące pasma z epizodami przedstawiającymi skomplikowane przypadki medyczne i mroczne historie ze szpitalnych sal.

Prawdziwą gratką będzie pasmo „Początek historii”, gdzie zostanie zaprezentowanych 500 pierwszych archiwalnych odcinków „Na dobre i na złe”, niepublikowanych dotąd w bibliotece TVP VOD.

„Wprowadzeniem pierwszego kanału FAST na platformie streamingowej Telewizji Polskiej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych odbiorców oraz otwieramy nowy rozdział w strategii personalizacji treści. Dynamiczny kanał tematyczny serialu "Na dobre i na złe" jest naszą odpowiedzią na indywidualne preferencje widzów. Dzięki temu możemy im zapewnić ciągły kontakt z ich ulubionym formatem” – wyjasnia w komunikacie Tomasz Sygut, dyrektor generalny TVP.

FAST (ang. Free Ad-Supported Streaming TV) to bezpłatne kanały streamingowe wspierane reklamami.

Kanał „Na dobre i na złe” będzie można oglądać na platformie TVP VOD i w aplikacji mobilnej TVP VOD. Jest to pierwszy z około 20 planowanych kanałów FAST.
PAP/red.